Nové
Sleva
Nové
Sleva
Nové
Sleva
Nové
Sleva

Popis

Nejvyšší kvalita za opravdu nízkou cenu!

 

Vysoce kvalitní plachty na motocykl MOBILE GARAGE - voděodolné a paropropustné. Jsou ušité z třívrstvé, nepromokavé paropropustné membrány a nesnadno promokavých materiálů, které velice dobře propouštějí páru, zachovávají si téměř naprostou těsnost a zároveň odvádějí vlhkost hromadící se pod potahem. Chrání celé motocykl společně s jeho dolní částí před škodlivým vlivem prostředí. Jsou odolné vůči působení UV záření. Upevňuje se s pomocí stahovacího lemu s lankem kolem celého vozidla, v případě správného zavázání zaručuje bezpečnost i během nárazů větru. Díky širokému spektru tvarů a barev jsou potahy dobře přizpůsobeny různým motocyklů. 

 

Vícesezónní výrobek, jehož funkčnost oceníte v každém ročním období. Během zimní sezóny zabraňuje usazování sněhu, námrazy a ledu a je odolný proti přimrznutí, na podzim chrání před deštěm, větrem, listím, šťávami ze stromů, na jaře a v letním období ochrání před UV zářením, pylem rostlin a před ptačími exkrementy. Potah vašemu motocyklu zajistí jedinečnou ochranu a vám velké pohodlí. Plachta ochrání vaše motocykl před důlky koroze, blednutím a zmatněním laku a chromovaných dílů, ochrání ho před většinou poškrábání. Plachta je přizpůsobena jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání. Vznikly především s ohledem na majitele vozidel, kteří nemají možnost garážování.

 

Je vyrobena z nesmírně stálého a silného, vysoce kvalitního materiálu. Z vnitřní strany plachty je materiál zcela hladký, bezpečný pro vozidlo, protože ho nepoškrábe ani nesetře lak a to dokonce ani při silných nárazech větru. Plachta má popelavou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá. Výrobek se velmi snadno a rychle instaluje. Potah zakrývá celý povrch motocyklu společně s jeho dolními částmi, lehce přesahuje spodní část a díky stahovacímu lemu s lankem kolem celého vozidla se silně drží auta a zabraňuje posunování potahu. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete vždy vozit s sebou.

 

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Materiál:
třívrstvá MEMBRÁNA

 

Rozměry:
Délka: 240-265cm
Šířka: 135cm 
Výška: 94cm

 

Plachta na motocykl se vyrábí ve třech velikostech, dvě z nich volitelně nabízíme pro motocykly s instalovaným centrálním zavazadlovým prostorem. Můžeme se pochlubit, že na polském trhu motoristických doplňků nabízí tak široké spektrum velikostí pouze naše firma a modely na motocykly se zavazadlovým prostorem byste u konkurence hledali marně.

 

Přednosti výrobku:
- Voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu
- Odolný vůči slunečnímu UV záření
- Ochrana vozidla po celý rok před:
(zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů
- Ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů
- Vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání
- Díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.
- Kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.
- Široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům
-
- Snadno se instaluje
- Snadno se skladuje - nezabere příliš místa

 

Pokyny k montáži:
Nasaďte volný potah na relativně čisté motocykl, bílou stranou středového pásu dovnitř a následně maximálně silně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a správně ho zavažte. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Zavažte lanko podle návodu a budete mít jistotu, že je potah pevně a silně připevněn a vaše auto je tak v bezpečí. Doporučené zavazování umožňuje spojení dvou konců lanka a zároveň umožňuje rychle ho rozvázat. 

 

Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 24 měsíců.

Specifikace

8604
Druh XL-box motocykl
Zpět na: Motoplachty