Nové
Top
Nové
Top
Nové
Top
Nové
Top
Nové
Top

Popis

Rozměry:

 

Délka: 430-455 centimetrů
Výška: 136 centimetrů

 

Obvod: 1206 centimetrů

 

*Při výběru plachty doporučujeme řídit se především tvarem a délkou auta. Nápovědou je fotografie zachycující tvar auta, na který se hodí potah - porovnejte tvar svého auta s fotografií výrobku. Dalším krokem je změření vašeho auta, obzvláště se zaměřte na jeho délku. Podstatným rozměrem je obvod auta, který se měří ve výšce nárazníku. Obvod auta nemůže překračovat rozměr uvedený v popisu plachty - musí být o něco menší nebo stejný. Textilní materiál, z něhož je plachta vyrobena, se přizpůsobí jak o něco menšímu, tak i většímu autu podobného tvaru, s rozměry nepřekračujícímu výše uvedený obvod.

 

Nejvyšší kvalita za opravdu nízkou cenu!

 

Vysoce kvalitní plachty na auto MOBILE GARAGEvoděodolné a paropropustné. Jsou ušité z třívrstvé, nepromokavé paropropustné membrány a nesnadno promokavých materiálů, které velice dobře propouštějí páru, zachovávají si téměř naprostou těsnost a zároveň odvádějí vlhkost hromadící se pod potahem. Chrání celé auto společně s jeho dolní částí před škodlivým vlivem prostředí. Jsou odolné vůči působení UV záření. Upevňuje se s pomocí stahovacího lemu s lankem kolem celého vozidla, v případě správného zavázání zaručuje bezpečnost i během nárazů větru. Díky širokému spektru tvarů a barev jsou potahy dobře přizpůsobeny různým automobilům. 

Vícesezónní výrobek, jehož funkčnost oceníte v každém ročním období. Během zimní sezóny zabraňuje usazování sněhu, námrazy a ledu a je odolný proti přimrznutí, na podzim chrání před deštěm, větrem, listím, šťávami ze stromů, na jaře a v letním období ochrání před UV zářením, pylem rostlin a před ptačími exkrementy. Potah vašemu autu zajistí jedinečnou ochranu a vám velké pohodlí. Nebudete muset každý den ze svého vozidla odklízet sníh - stačí ho setřepat z plachty, nebudete muset škrábat skla, abyste zlikvidovali na nich se usazující námrazu; sníží se frekvence mytí auta, protože zůstane déle čisté; během veder bude v autě panovat příjemná teplota, proto do něho budete moci okamžitě nasednout. Plachta ochrání vaše auto před důlky koroze, blednutím a zmatněním laku a chromovaných dílů, ochrání ho před většinou poškrábání. Plachta je přizpůsobena jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání. Vznikly především s ohledem na majitele vozidel, kteří nemají možnost garážování.

 

Je vyrobena z nesmírně stálého a silného, vysoce kvalitního materiálu, který se vyznačuje mnoha výjimečnými vlastnostmi. Horní pás materiálu, táhnoucí se přes masku, střechu a zavazadlový prostor, se vyrábí z třívrstvé, voděodolné MEMBRÁNY, která je paropropustná, a boky z nesnadno promokavého materiálu SPUNBOND, který velmi dobře propouští páru. Speciální vlastnosti materiálu a správná konstrukce plachty zajišťují efektivní oběh vzduchu uvnitř ní. Každý příznak vlhkosti, která se shromáždí pod potahem, se rychle odpaří, což zabraňuje rezivění auta. Z vnitřní strany plachty je materiál zcela hladký, bezpečný pro vozidlo, protože ho nepoškrábe ani nesetře lak a to dokonce ani při silných nárazech větru. Plachta má popelavou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá. Středem plachty probíhá nápis obsahující název a logo firmy a název materiálu, z něhož byla vyrobena, to vám zaručí původnost a vysokou kvalitu výrobku. Výrobek se velmi snadno a rychle instaluje. Potah zakrývá celý povrch auta společně s jeho dolními částmi, lehce přesahuje spodní část a díky stahovacímu lemu s lankem kolem celého vozidla se silně drží auta a zabraňuje posunování potahu. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete vždy vozit s sebou.

 

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Materiál:
- třívrstvá MEMBRÁNA
- textilie SPUNBOND

 

Přednosti výrobku:
- Voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu
- Odolný vůči slunečnímu UV záření
- Ochrana vozidla po celý rok před:
(zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů
- Ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů
- Vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání
- Díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.
- Kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.
- Široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům
- Snadno se instaluje
- Snadno se skladuje - nezabere příliš místa

 

Pokyny k montáži:
Nasaďte volný potah na relativně čisté auto, bílou stranou středového pásu dovnitř a následně maximálně silně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a správně ho zavažte. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Zavažte lanko podle návodu a budete mít jistotu, že je potah pevně a silně připevněn a vaše auto je tak v bezpečí. Doporučené zavazování umožňuje spojení dvou konců lanka a zároveň umožňuje rychle ho rozvázat.

 

Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 24 měsíců.

Specifikace

8589
Druh L SUV / Off Road
Zpět na: Autoplachty