Oximo

oximo_man

Kdo jsme?

OXIMO je dynamicky se rozvíjející a uznávaná společnost s globálními ambicemi. Máme vlastní moderní výzkumné a vývojové centrum, což znamená, že můžeme s jistotou konkurovat největším hráčům na světě. Neustále vylepšujeme naše projekty a pracujeme na nových řešeních, která můžeme průběžně testovat a upravovat ještě před jejich uvedením na trh. Fungujeme od roku 2009, ale zkušenosti našeho týmu sahají mnohem dříve. Vytvořili jsme společnost, která má silné základy postavené na znalostech automobilového průmyslu a vášni poskytovat řidičům vysoce kvalitní řešení.

co vyrábíme?

Náš sortiment se neustále rozšiřuje, ale hlavní oblastí naší výroby jsou stěrače, autosedačky a různé druhy kvalitního příslušenství. Spoléháme na vlastní technologie a projekty, které jsou testovány v různých podmínkách, abychom uvedli hodnotné zboží na trh. Automobilové stěrače jsou produktem, který hraje důležitou roli při poskytování pohodlí a bezpečnosti cestujícím. Mnoho spotřebitelů tento prvek ignoruje, ale dobrá viditelnost za jízdy je neocenitelná. V OXIMO vytváříme odolné a účinné stěrače čelního skla, které jsou oceňovány nejen v Polsku, ale i v zahraničí.

Proč se vyplatí investovat do našich stěračů?

Existuje mnoho faktorů, které dělají dobrý stěrač do auta. Rozhodně je potřeba začít s projektem, jehož předpoklady by měly odrážet očekávání řidičů. Součástí naší společnosti je rozsáhlé technické zázemí, kde vznikají originální koncepty. Než se dostanou na výrobní linku, máme šanci důkladně prozkoumat všechna pro a proti daného projektu. Pokud řešení splňuje požadavky, pak může začít výrobní proces. Velký význam mají jednotlivé složky hotového výrobku. Automobilové stěrače jsou výrobkem, který je vystaven velmi obtížným a měnícím se povětrnostním podmínkám. Plastové prvky, stejně jako kovové a pryžové, musí odolávat mrazu, vlhkosti a nesmí příliš snadno podlehnout náporu vzduchu. Výběr surovin je pro nás nesmírně důležitou součástí procesu tvorby nového produktu. Nekvalitní pryž nebo ocel podléhající korozi daný produkt automaticky odepisují. Za léta naší činnosti jsme se stali konkurenceschopnou společností na světovém trhu, což dokazuje, že jsme schopni vytvořit sortiment splňující očekávání spotřebitelů.